Lucrător în producție -Kamp Coating

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de : LUCRĂTOR ÎN PRODUCȚIE -KAMP COATING.

Activitatea zilnică: Lucrări de producție, piese suspendate înainte de vopsire cu pulbere, ambalare a produselor..

Cerințe

  • Permis de conducere Cat. B - nu e necesar, dar constitue un avantaj;

  • Nivel al limbii Engleze/ Poloneze - intermediar;

  • Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă de cel putin 3 luni;

  • Candidatul să nu aibă contraindicații de sănătate pentru munca fizică;

  • Studii : liceu sau studii superioare ;

  • Cunoștințe avansate în utilizarea calculatorului.

noi oferim

  • Asigurare obligatorie pe teritoriul Olandei și transport de la cazare către serviciu- contra cost.

  • Salariu 11,50 EUR brut/H + 0,59€ ATV

  • Programul de lucru de luni până vineri, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare în funcție de cerințele angajatorului:

  • Plata se realizează în sistem de o dată la patru săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe o săptămână lucrată);

  • aplica
  • La locul de muncă

    Apeldoorn, Olanda

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2022-09-30