Șofer Stivuitor - Germania

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Germania, recrutăm candidați pentru postul de: Șofer stivuitor

Profilul tău:

- Permis de stivuitor și experiență în conducerea camioanelor industriale
- Cunoașterea proceselor de depozitare/manipulare
- Angajament ridicat, precum și mod de lucru independent, precis și responsabil
- Angajament, lucru în echipă, comunicare și asertivitate
- Care invata rapid
- Reziliență și flexibilitate

Cerințe

  • Încărcarea și descărcarea camioanelor face parte din gama dvs. diversă de sarcini.
  • De asemenea, aveți experiență în manipularea containerelor de diferite dimensiuni.
  • De asemenea, sunteți responsabil pentru furnizarea instalațiilor de producție și alegerea pieselor pentru aprovizionarea producției.
  • Funcționarea unui sistem mobil pe stivuitor vă completează treaba.
  • În toate procesele, asigurați-vă întotdeauna că sunt respectate reglementările aplicabile de calitate și siguranță.

noi oferim

  • Un loc de muncă interesant și variat într-un mediu de lucru dinamic, cu opțiuni de angajare pe termen lung și posibilitatea de dezvoltare profesională și angajare permanentă.
  • Veți primi un salariu peste medie conform contractului colectiv iGZ, precum și beneficii sociale atractive, cum ar fi vacante și prime de Crăciun. De asemenea, vă oferim echipament individual de protecție și controale regulate de sănătate a muncii.
  • Salariu : 12,20 € pe oră + 5 € pe oră

  • aplica
  • La locul de muncă

    Germania

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2022-07-21