Inginer termic

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Germania, recrutăm candidați pentru postul de: Inginer termic

Profilul tau:

- Ați absolvit formarea ca inginer termic (m/f/d)
- În cel mai bun caz, ați dobândit deja experiență de lucru inițială
- Te caracterizezi printr-un mod de lucru independent și responsabil
- Fiabilitatea și flexibilitatea vă completează profilul personalității

Cerințe

  • Sunteți responsabil pentru lucrările de instalare și reparații ale sistemelor de încălzire, aer condiționat, ventilație și sanitareSchimbați sisteme complete
  • Reparațiile mici și mari în construcțiile de încălzire fac, de asemenea, parte din domeniul dumneavoastră de responsabilitate
  • Modernizezi sistemele de incalzire

noi oferim

  • Un loc de muncă interesant și variat într-un mediu de lucru dinamic, cu opțiuni de angajare pe termen lung și posibilitatea de dezvoltare profesională și angajare permanentă.
  • Veți primi un salariu peste medie conform contractului colectiv iGZ, precum și beneficii sociale atractive, cum ar fi vacante și prime de Crăciun. De asemenea, vă oferim echipament individual de protecție și controale regulate de sănătate a muncii.
  • Salariu : 13,00 € pe oră + 6,00 € pe oră

  • aplica
  • La locul de muncă

    Germania

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2022-07-21