Operator producție / Industrie auto - Gemania

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Germania, recrutăm candidați pentru postul de: angajat producție piese auto.

Lucrarea constă în operarea mașinilor, ambalarea, controlul calității, lucrul cu banda și alte activități simple legate de munca în producție.

Atribuțiile angajatului includ, de asemenea, asigurarea securității la locul de muncă, menținerea ordinii într-un anumit loc de muncă și respectarea ordinelor superiorilor.

Cerințe

  • Experienta in productie este foarte apreciata
  • Acuratețe, precizie și responsabilitate
  • Mijloace de transport proprii sau naveta la locul de muncă cu mijloacele de transport în comun
  • Persoanele cu cunoștințe comunicative de germană sunt binevenite (minim 1 pentru 2 persoane)
  • Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă mai lungă
  • CV (ca atașament în formularul de cerere sau prin e-mail: madalina@wiatrak-jobs.ro

noi oferim

  • Cazare atractivă (aproape de locație) cu WiFi gratuit și parcare, camere single și duble
  • Asigurare DE
  • Tariful de 11 EUR brut/h + 30 EUR net de indemnizație/zi
  • Plăți lunare
  • Posibilitatea de a primi avansuri dupa o saptamana de munca
  • Comandă de lucru pe perioadă nelimitată
  • Ajutor în organizarea unei călătorii din România în Germania

  • aplica
  • La locul de muncă

    Neustadt an der Donau - Germany

  • Categorie

  • Disponibil de la

    2022-10-31