Lucrător în depozit/ Ambalator si colector de comezi - Germania

Descrierea postului

În prezent penru clientul nostru din Germania, angajăm barbați pe postul de : lucrător în depozit de fructe si legume.

Lucru constă în ambalarea si colectarea produselor din depozit.

Atribuțiile angajatului includ și asigurarea securității la locul de muncă, menținerea ordinii într-un anumit loc de muncă și respectarea ordinelor superiorilor săi.

Cerințe

  • Nu necesită constințe de limbi străine;

  • Disponibilitate de a lucra pe o perioadă lungă de timp;

  • Disponibilitate de a lucra pe timp de noapte;

  • Candidatul trebuie să nu aibă contraindicații pentru munca fizică.

noi oferim

  • Cazare si asigurare medicală contra cost;

  • Salariu: 13 euro/h brut

                +25% după ora 20

                +50% sămbăta

                +100% sărbătorile legale;

  • Se lucrează în tura de noapte de la 18:00 pana la ora 2:00 - 3:00;

  • Plata salariului se face la lună cu posibilitate de a lua avans în fiecare săptămână.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Germany - Freiburg im Breisgau

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2023-06-26