Mester - GmbH

Descrierea postului

 Pentru clientul nostru din Germania, recrutăm candidați pentru funcția de: Meșter în instalații termice, instalații sanitare si dulgher.

 Activitatea constă în Extinderea containerelor cu energie electrică, apă etc;

 Sarcinile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Experiență cu gaz si apa, prelucrarea lemnului, electricitate;

  • Motivație și capacitate de a lucra în echipă;

  • Candidatul trebuie să nu aibă contraindicații pentru munca fizică;

  • Candidații cu cazare privată sunt bineveniți;
  • CV (atașat la formularul de înregistrare sau pe adresa de email: madalina@wiatrak-jobs.ro)

noi oferim

  • Cazare, asigurare de sănătate și transport contra cost;

  • Salariu: 2300 - 3000/ lună;

  • Activitatea se desfășoară într-un singur schimb;

  • Plata se efectuează la 4 săptămâni
    (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal);

  • Angajare legală direct la angajator.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Germany, Freiburg

  • Categorie

  • Disponibil de la

    2022-10-21