Livrator produse alimentare - TakeAway

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: Curier - livrator de produse alimentare.

Takeaway este o companie care livrează mâncare comandată online, de la restaurant către client. Comenzile sunt ridicate și livrate cu bicicleta electrică.

Activitatea zilnică implică livrarea produselor comandate online de către client la domiciliul acestuia. Angajatul folosește o aplicație pentru a vedea de unde trebuie ridicată comanda și unde trebuie livrată. Angajatul are nevoie de un smart-phone cu internet (pachetul de internet va fi furnizat de către angajator). Candidații vor semna un contract pentru preluarea bicicletei electrice oferită de către angajator.

Cerințe

  • Limba engleză - nivel intermediar;

  • BSN ( Sofi number);
  • Stare de sănătate bună;

  • Dorința de a lucra pe termen lung;

  • CV (atașat la aplicație);

  • Smart-phone propriu;

  • Experiența în industria alimentară este binevenită;

  • Purtarea de haine reprezentative, blugi, jachetă (furnizată de takeaway.com);

  • Când este frig angajatul trebuie să aibă propriile mănuși și fular, sau alte haine groase.

noi oferim

  • Plata 13,27 euro/ oră (de la 21 ani) + bacșiș + Bonus 2 euro brut pentru fiecare oră lucrată, calculată peste 40 de ore de lucru pe săptămână;

  • Cazare contra cost;

  • Asigurare de sănătate - contra cost;

  • Îmbrăcăminte de lucru;

  • Plata salariului în sistem de o dată la 4 săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans în fiecare săptămână);

  • Angajare legală în condiții olandeze pt. o perioadă mai mare de timp.

Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Utrecht

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2024-04-15