Lucrător producție - Butoaie de metal - Schutz

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: Lucrător în producție;

Activitățile zilnice includ: Lucrari in productia butoaielor metalice;

Atribuțiile angajatului includ, de asemenea, păstrarea ordinii și curățeniei la locul de muncă și respectarea reglementărilor de sănătate și siguranță în muncă.

Cerințe

  • Nivel al limbii Engleze- comunicativ B1/b2;

  • Permis de conduce Cat. B reprezintă un avantaj;

  • Să nu există contraindicații de sănătate pentru munca fizică;

  • CV (atașat la formularul de cerere sau pe adresa de email: recrutare@wiatrak-jobs.ro).

noi oferim

  • Cazare, asigurare obligatorie pe teritoriul Olandei și transport de la cazare către serviciu- contra cost;

  • Salariu 14,13 euro/ora + spor de tura ;

  • Se lucrează în schimburi ;
  • Plata se realizează o dată la 4 săptămâni.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Moerdijk

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2024-04-26