Order Picker (Colector de comenzi) - Hema

Descrierea postului

Pentru clientul nostru din Olanda, căutăm candidați pentru funcția de: Colector de comenzi, împachetare, încărcare/descărcare;

 Activitatea constă în colectarea și finalizarea comenzilor primite de la clienți folosind un scanner portabil și un cărucior de marfă.

 Sarcinile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Limba engleză necesară - la nivel B1/B2,

  • Experiență este binevenită,

  • Motivație și capacitatea de a lucra în echipă,

  • Disponibilitatea de a lucra pentru o perioadă mai lungă,

  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru munca fizică,

  • CV (atașat la formularul de cerere).

noi oferim

  • Asigurare pe teritoriul Olandei,

  • Cazare - contra cost,

  • Asistență profesională asigurată de rezidenți,

  • Lucrul în schimburi;

  • Plata salariului - în sistem de o dată la 4 săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe o săptămână lucrată),

  • Salariu 12,52 EUR brut/oră  + spor de tură :

  • Luni - Vineri: 00.00 - 7.00 Supliment 100%; între orele 18.00 și 21.00 spor de 33,3%; intre orele 21.00 - 24.00 spor  de 50%;

    Marti - Vineri: 00.00 - 7.00 spor de 50%; între orele 18.00 și 21.00 spor de 33,3%; intre orele 21.00 - 24.00 spor de 50%;

    Sâmbătă: de la 00.00 - 7.00 spor de 50%; între orele 14:00 și 18:00 spor de 33,3%; între orele 18.00 și 12.00 spor 100%;

    Supliment de duminică și sărbători legale 100%.

  • Angajare legală în condițiile din Olanda pentru o perioadă mai lungă de timp.

Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Utrecht

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2023-10-30