Lucrător în depozit - încărcare / descărcare - Vos

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: operator descărcare / încărcare containere - pachete 1-25 kg;

Atribuțiile angajatului includ asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă;

Manevrarea transpaletului;

Cerințe

  • Experiența într-o poziție similară este mult apreciată;
  • Nivel limba engleză A2/B1;
  • Motivație și capacitatea de a lucra în echipă;
  • Cunoștințe la nivel de comunicare în engleză sau olandeză;
  • Permis de conducere categoria B - este binevenit;
  • Să nu existe contraindicații pentru munca fizică;
  • Experiență de lucru cu un transpalet;
  • CV (ca atașament la formularul de înregistrare la dresa de mail madalina@wiatrak-jobs.ro).

noi oferim

  • Cazare contra cost;
  • Asigurare pe teritoriul Olandei;

  • Asistență permanentă din partea coordonatorului;

  • Bicicletă pt. naveta la serviciu (aprox. 7 km);

  • Plata salariului în sistem de o dată la 4 săptămâni;

  • Salariu 13,27 EUR brut/oră + 8,75% bonus;

  • Angajare legală în condițiile din Olanda pentru o perioadă mai lungă de timp

Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Oss

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2024-04-19