Lucrător depozit - Fedex Diuven

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: Lucrător în depozit.

Activitatea constă în: verificarea coletelor, sortarea coletelor și ridicarea coletelor cu ajutorul unui cărucior EPT, aplicarea etichetelor și încărcarea/descărcarea coletelor.

Munca este variabilă și poate fi efectuată în picioare, la masă sau la banda rulantă, precum și în poziția aplecat.

Cerințe

  • Permis de conducere categoria B;

  • Motivație puternică și disponibilitate pentru muncă;

  • Să nu existe contraindicații pentru munca fizică;

  • Limba engleză ( B1/B2 ) sau olandeză - minimum la nivel comunicativ;

  • Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă mai lungă;

  • Experiență ca șofer stivuitor reprezintă un avantaj;

  • BSN NECESAR.

  • Cazier judiciar curat obligatoriu

noi oferim

  • Cazare - Contra cost;
  • Asigurare pe teritoriul Olandei- Contra cost;
  • Salariu 13,32  EUR brut/h+ spor de schimb ;
  • Se lucrează de luni până vineri de la 6:00 la 21:00, plătit 13,36 EUR/h bru
    tt
  • -Se lucrează de luni până joi de la 21:00 la 00:00, plătit 16,03 EUR/h brut
  • -Se lucrează de luni până joi de la 00:00 la 06:00, plătit 17,36 EUR/h brut
  • -Se lucrează de vineri de la 00:00 până duminică până la 00:00 00:00 plătit 18,70 EUR/h brut
  • Plăți pe o bază de 4 săptămâni sau săptămânal (sub forma unui avans săptămânal de 50% cu compensație la fiecare 4 săptămâni) Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă.
  • Cazare la hotel (camere duble) la 8 km de locul de munca.Cost 138,85 e/saptamana

Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Diuven

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2024-04-26