Lucrător în producție - Brutărie - Market food group

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: Lucrător în producție, în orașul Bunschoten.

Activitatea zilnică constă în preluarea comenzilor și lipirea etichetelor într-o brutărie care livrează produse la diferite supermarketuri pe teritoriul Olandei.

Atribuțiile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă mai lungă de timp;

  • Se cere să dețineți BSN (SOFI NUMBER)
  • Experiența în producție este binevenită (nu este obligatorie);

  • Limba engleza B1/B2,olandeza constituie un beneficiu ;

  • Permis de conducere categoria B;

  • Propriul transport este binevenit ,cu decontare de transport;
  • CV (atașat la formularul de cerere).

  • Mașină personală (transport personal).

noi oferim

  • Cazare- contra cost;

  • Asigurare obligatorie pe teritoriul Olandei- contra cost;

  • Programul de lucru pentru început se realizează în diferite schimburi de luni până duminică;

  • Salariu 13,27 euro brut pe oră +BONUSURI DE TURĂ ;

  • Plata se realizează în sistem de o dată la patru săptămâni.

                                                                                        Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Bunschoten

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2024-04-01