Warehouse worker/ Order picker - with scanner - Kramp

Lucrător depozit - Colector comenzi cu scanner - Kramp

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de colector comenzi cu scanner.

Activitatea zilnică constă în: colecatrea comenzilor (gradină si agricultură), lucrări generale de depozit, menținerea ordinii în cadrul locului de muncă și executarea comenzilor simple de la superiori.

Cerințe

  • Independență în îndeplinirea atribuțiilor;

  • Experiență într-o poziție similară constituie un avantaj;

  • Limba engleză  nivel A2/B2 ( poloneză constituie un avantaj) - nivel intermediar;

noi oferim

  • Cazare (cu internet Wifi), asigurare de sănătate și transport de la locul de cazare către serviciu - contra cost;

  • Lucrul se realizează într-un singur schimb;

  • Salariu: 14,18 EUR brut / oră+ spor de tură ;

  • Plata salariului în sistem de o dată la patru săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe o săptămână lucrată);

  • Asistență profesională asigurată de rezidenți.

                                                                 Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Varsseveld, Olanda

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2024-08-26