Colector comenzi cu stivuitor/ Încărcare - Descărcare - IDL

Descrierea postului

Pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru funcția de: Colector comenzi;

Activitatea constă în colectarea și finalizarea comenzilor primite de la clienți cu ajutorul unui scanner de mână și a unui transpalet, încărcare / descărcare, reîmpachetarea produselor, etichetare;

Sarcinile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Limba engleză - nivel intermediar (A2/B1);

  • Experiență într-o poziție similară;

  • Certificat / atestat pentru moto-stivuitor;
  • Motivație și capacitatea de a lucra în echipă;

  • Disponibilitate de a lucra 5 sau 6 zile pe săptămână;

  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru muncă fizică;

  • CV (atașat la formularul de înregistrare sau pe adresa de email: recrutare@wiatrak-jobs.ro).

noi oferim

  • Cazare, asigurare de sănătate și transport la locul de muncă - contra cost;

  • Salariu: 13,54EUR brut/h+bonus de tura ;

  • Activitatea se desfășoară în schimburi;

  • Plata se efectuează în sistem de o dată la 4 săptămâni;

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp.

Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Tilburg/Den Bosch

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2024-04-19