Colector de comenzi - Service Best

Descrierea postului

 Pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru funcția de: Colector de comenzi.

 Activitatea constă în colectarea și finalizarea comenzilor primite de la clienți cu ajutorul unui scanner portabil și al unui cărucior de marfă.

 Sarcinile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Limba engleză (A2/B1);

  • Experiența într-o poziție similară;

  • Permis de conducere- Cat. B;
  • Sunt bine venite si cuplurile;
  • Motivație și capacitatea de a lucra în echipă;

  • Motivație de a lucra pe o perioada lungă de timp ;
  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru munca fizică;

  • CV (atașat la formularul de cerere sau pe adresa de email: recrutare@wiatrak-jobs.ro).

noi oferim

  • Cazare, asigurare de sănătate și transport contra cost;

  • Salariu: 13,27 EUR brut/h + 115% spor de tură pentru fiecare oră lucrată (15,26 brut/h );

  • Activitatea se desfășoară în două schimburi de Luni până Vineri:

  • Plata se efectuează  în sistem de o dată la 4 săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe o săptămână lucrată);

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp.

                                                                                                         Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Veldhoven

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2024-04-19