Warehouse worker / Order picker - OSS

Lucrător în depozit / Colector de comenzi EPT Vos

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: Lucrător în depozit / Colector de comenzi cu EPT;

Activitățile zilnice includ:Preluare comenzi - diferite tipuri de produse, depinde de departament ;

Atribuțiile angajatului includ, de asemenea, păstrarea ordinii și curățeniei la locul de muncă și respectarea reglementărilor de sănătate și siguranță în muncă.

Cerințe

  • Limba engleză nivle A2/B1;
  • Experiență pe liza electrică;
  • BSN;
  • Permis de conduce Cat. B;
  • Candidatul să nu aibă contraindicații de sănătate pentru munca fizică;
  • Se acceptă candidați cu cazare privată;
  • Studii: liceul sau studii superioare;
  • CV (atașat la formularul de cerere sau pe adresa de email: recrutare@wiatrak-jobs.ro);

noi oferim

  • Cazare contra cost / Cazare proprie este binevenita;
  • Asigurare obligatorie pe teritoriul Olandei;

  • Salariu 13,27 EUR brut/ oră;

  • Plata se realizează în sistem săptămânal;

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Oss

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2024-06-14