Lucrător în depozit - Operator stivuitor Fedex Venlo

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru funcția de: lucrător depozit.

Lucrul constă în: verificare containere, descărcare, control, ridicare cu EPT, operare stivuitor retractabil, pregătire paleți, numărare sau verificare coduri de bare.

Sarcinile angajatului includ de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Experiență ca operator stivuitor constitue un avantaj;

  • Atestat forklift
  • Cunoștințe limba engleza nivel B1/B2 (sau olandeză);

  • Permis de conducere categoria B;

  • BSN;

  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru muncă fizică.

noi oferim

Angajatorul OFERĂ

  • Asigurare NL

  • Cazare

  • Acces gratuit la serviciu cu mașina companiei:

  • BONUS 20 e net pe zi pentru șoferul unei mașini de companie sau private (angajați de transport)

  • suplimentar rambursarea costurilor de călătorie 0,21 e net pe km/max 16,80 e net pe zi pentru un șofer de mașină privată

  • Lucrez o perioadă lungă de timp

  • Lucrați în sistem în 2 schimburi după-amiaza de la 15:15-23:45, nopți de la 21:00-5:30)

  • Salariu 13,32 euro/h brut + bonusuri de tură

  • Îngrijirea rezidenților profesioniști

  • Plăți în sistem de 4 săptămâni sau săptămânal (sub forma unui avans săptămânal de 50% cu compensare la fiecare 4 săptămâni)

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp

Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Venlo, Olanda

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2024-04-22