Lucrător în producție - Hebo Kozijnen

Descrierea postului

Pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru funcția de: Lucrător în producție.

Activitatea constă în producția de rame pt. ferestre din lemn.

Sarcinile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Limba engleză - nivel intermediar;

  • Permis de conducere - Cat. B;
  • Motivație și capacitatea de a lucra în echipă;

  • Candidatul să nu aibă contraindicații de sănătate pentru munca fizică;

  • Mașină personală;
  • CV (atașat la formularul de înregistrare sau pe adresa de email: recrutare@wiatrak-jobs.ro).

noi oferim

  • Cazare, asigurare de sănătate și transport contra cost;

  • Salariu: 10,79 EUR brut/h.  + 0,33 EUR/h. bonus  (pt. vârsta peste 21 de ani);

  • Plata se efectuează în sistem de o dată la 4 săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe o săptămână lucrată);

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Hengevelde, Olanda

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2022-09-30