Production worker loading/ unloading - KAEMINGK

Colector de comenzi OPT - Kaemingk

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: Colectarea comenzilor cu ajutorul lizei;

Activitatea constă în: Coletarea comenzilor cu ajutorul motostivuitorului, asigurarea siguranței la locul de muncă, menținerea ordinii la locul de muncă și executarea unor comenzi simple de la superiori.

Munca este variabilă și poate fi efectuată în picioare, la masă sau la banda rulantă, precum și în poziția aplecat.

Cerințe

  • Permis de conducere categoria B - este binevenit;

  • Motivație puternică și disponibilitate pentru muncă;

  • Să nu existe contraindicații pentru munca fizică;

  • Limba engleză ( A2/B1 ) - minimum la nivel comunicativ;

  • Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă mai lungă;

  • Experiență ca șofer stivuitor reprezintă un avantaj.

noi oferim

  • Cazare (cu internet Wifi)- Contra cost/ sunt acceptați candidați și cu cazare proprie;

  • Loc de muncă doar pentru bărbați;
  • Asigurare pe teritoriul Olandei- Contra cost;

  • Peste 21 ani-13,82 EUR BRUT / h+8,43/h spor de tură;

  • Se lucrează în schimburi;
  • Plata salariului la 4 săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe o săptămână lucrată);

  • Asistență profesională asigurată de rezidenți.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Aalten, Olanda

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2024-09-09