WAREHOUSE WORKER - Fedex

Lucrător în depozit - Fedex Amsterdam

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru funcția de: lucrător depozit.

Lucrul constă în: Pregătirea containerelor cu aer, descărcarea containerelor cu aer, încărcarea containerelor cu aer.;

Sarcinile angajatului includ de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Experiența ca operator stivuitor constitue un avantaj;

  • Limba engleză la nivel B1/B2;

  • Permis de conducere categoria B;

  • BSN;

  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru muncă fizică;

  • Cazier judiciar.

noi oferim

  • Cazare contrac cost;
  • Asigurare contra cost;

  • Transport la serviciu cu mașină de serviciu;

  • Salariu 13,68 EUR brut / oră;  (Vârsta minimă pt. a primi această salarizare: 21 de ani);

  • Plata salariului în sistem de o dată la 4 săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe săptămâna lucrată);

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Oude Meer , Olanda

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2024-07-22