Mecanici de instalații pentru încălzire - Germania

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Germania, recrutăm candidați pentru postul de:

                                                                                    Mecanic instalații încălzire.

Cerințe

Candidatul să aibă abilități sau cunoștințe pentru:

• Instalații brute și finite, pe clădiri vechi și noi,

• Lucrări de depanare și reparații,

• Asamblarea și poziționarea țevilor,

• Instalarea inițială și modernizarea sistemelor de încălzire,

• Înlocuirea completă a sistemelor,

• Instalarea sau montajul dotărilor sanitare.

Sunt necesare cunoștințe de limba germană pentru comunicare și permis de conducere + mașină.

noi oferim

  • Cazare: plăcută și îngrijită (în apropierea locului de muncă) cu internet WiFi gratuit și parcare,

  • Perioadă nedeterminată,

  • Condiții: de la 13,00 €/oră și 6,00 € + spor de lucru pe oră, în funcție de cunoștințe și experiența profesională,

  • Program de lucru: de Luni până Joi de la 7:00 la 17:00; Vineri de la 07:00 a.m. până la 02:00 p.m.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Tettnang, Germania

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2022-07-21