Lucrător producție - Fursecuri - Banketgroep

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: lucrător producție fursecuri.

Lucrarea la bandă presupune ambalarea fursecurilor. Se lucreaza la o bandă destul de rapidă.

Atribuțiile angajatului includ asigurarea siguranței și menținerea ordinii într-un anumit loc de muncă.

Cerințe

  • Disponibilitate pentru o perioadă mai lungă de timp;
  • Experienta in productie este binevenita (nu este obligatorie);
  • Permis de conducere cat. B;
  • Transport propriu (retur garantat al costurilor de călătorie) sau transport contra cost de 2,18 euro pe zi/persoană;
  • Cunoștințe de engleză sau olandeză, nivel comunicativ B1;
  • CV (în atașament în formularul de înscriere sau prin e-mail: madalina@wiatrak-jobs.ro )

noi oferim

  • Cazare contra cost;
  • Asigurare în Olanda;
  • Salariul este de 14,97 euro/h brut;
  • Program de lucru: Luni - Duminica in două schimburi;
  • Plata salariului lunar cu posibilitate de a primi un avans săptămânal;
  •           Asistență din partea coordonatorilor;

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Bunschoten

  • Categorie

  • Disponibil de la

    2024-04-26