Încărcare/Descărcare - DPD | Wiatrak-Jobs.ro

Încărcare/Descărcare - DPD

Descrierea postului

Pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru funcția de: Lucrător depozit.

Lucrul constă în: încărcare / descărcare containere, sortarea pachetelor( pachetele cântăresc 1-25 kg ).

Sarcinile angajatului includ de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Experiența ca operator stivuitor constitue un avantaj;

  • Cunoștințe la nivel intermediar de limba engleză  A2/B1;

  • Permis de conducere categoria B;

  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru muncă fizică;

noi oferim

  •        Cazare, asigurare de sănătate și transport contra cost;
  • Salariu 13,27 EUR brut / oră + spor de tură;

  • Se lucrează în 2 schimburi;
  • Plata salariului în sistem de o dată la 4 săptămâni (cu posibilitatea de a primi un avans săptămânal de 50% din salariul aferent pe săptămâna lucrată);

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Oirschot / Veenendaal

  • Categorie

    Servicii

  • Disponibil de la

    2024-03-20