Lucrător în seră - flori in ghivece (orhideie)

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de lucrător în seră - Orhideie.

Principalele responsabilități includ: plantarea, îngrijirea, tăierea, ruperea frunzelor și alte activități care se pot desfășura în seră de flori.

Activitatea este variabilă și se poate efectua în picioare, la masă sau la banda transportoare.

Atribuțiile angajatului includ, de asemenea, menținerea ordinii la locul de muncă și respectarea comenzilor simple de la superiori.

Cerințe

  • Cunoașterea limbii engleze nivel A2/B1,

  • Experiența în horticultură este binevenită,

  • Motivație puternică de muncă,

  • Permis de conducere categoria B - este binevenit,

  • Disponibilitatea pentru o perioadă minimă de 3 luni (cu posibilitatea prelungirii contractului),

  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru muncă fizică.

noi oferim

  • Cazare (cu utilități și internet Wifi incluse),

  • Asigurare pe teritoriul Olandei,

  • Asistență profesională asigurată de coordonatori,

  • Transport gratuit la serviciu,

  • Salariu 13,27 EUR brut / oră (vârsta minimă pentru a primi această salarizare este de 21 de ani). Orele lucrate peste cele 38 de ore săptămânale din contract sunt considerate ore suplimentare și sunt plătite cu un spor de 35%. De asemenea, Sâmbăta este plătită cu un spor de 35% pentru fiecare oră lucrată.

  • Plata salariului se efectuează în sistem săptămânal,

  • Angajare legală în condițiile din Olanda pentru o perioadă de cel puțin 3 luni.

  • Ajutor în organizarea călătoriei din România în Olanda - rezervare la autocar sau avion,

  • Activitatea se desfășoară de Luni până Vineri + posibilitatea de a lucra suplimentar și Sâmbăta.

Ofertă de muncă temporară

  • aplica
  • La locul de muncă

    Haga,Olanda

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2024-04-16