Lucrător în producție - ambalare sfeclă roșie - Beetz

Descrierea postului

  • În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul: Angajat al fabricii de ambalare a sfeclei roșii.

     Lucrările pe linie constă în principal în: operarea mașinilor, controlul calității, etichetarea, ambalarea, aranjarea produselor finite în cutii și pregătirea pentru expediere.

    Lucrările la centură se fac mai ales în picioare, precum și în poziție îndoită.

    Atribuțiile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii într-un anumit loc de muncă

Cerințe

  • Permis de conducere categoria B este binevenit

  • Experiența de ambalare este binevenită

  • Cunoasterea limbii engleze la nivelul min. de bază A1

  • Motivația și capacitatea de a lucra în echipă

  • Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă mai lungă

  • Nu există contraindicații pentru a efectua munca fizică

  • CV (ca atasament in formularul de cerere)

noi oferim

  • Cazare contra cost

  • Asigurare NL contra cost

  • Serviciu (îngrijirea rezidenților români)

  • Lucrați în sistem în 2 schimburi 6:00-15:00, 15:00-00:00 (orele se pot schimba în funcție de comenzi)

  • Tariful este de 11,75 EUR brut/h

  • Fără rată de varstă!

  • Plăți în sistem - săptămânal

  • Naveta la serviciu cu mașina sau cu bicicleta

  • Supliment sofer auto de companie + 10 euro pe saptamana

  • Ajutor în organizarea unei călătorii din RO în NL

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Zeewolde

  • Categorie

  • Disponibil de la

    2023-05-15