Lucrător la seră cu flori - Baas

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: angajat cu seră într-o companie producătoare de flori.

Principalele sarcini includ: plantarea, transplantarea, culesul mugurilor, tăierea sau îndepărtarea frunzelor, sortarea/segregarea bulbilor de flori și alte activități legate de producerea florilor în ghivece, împachetarea și pregătirea florilor pentru expediere.

Munca este variabila si poate fi efectuata in picioare, la masa sau la banda transportoare, precum si in pozitie indoita.

Atribuțiile angajatului includ, de asemenea, menținerea ordinii într-un anumit loc de muncă și respectarea instrucțiunilor simple de la superiori.

Cerințe

  • Cunoașterea limbii engleze este de dorit
  • Experienta in horticultura este de dorit

  • Motivație puternică pentru muncă

  • Permis de conducere categoria B este binevenit (în cazul angajării a minim 2 persoane este necesar 1 permis de conducere activ categoria B)

  • Nu există contraindicații pentru a efectua munca fizică

  • CV (ca atasament in formularul de cerere)

noi oferim

  • Cazare

  • asigurare NL

  • Serviciu (îngrijirea rezidenților romani)

  • Transport gratuit la serviciu

  • Supliment sofer auto de companie + 10 euro pe saptamana
  • Platesc  11,75 EUR  brut/h

  • Orele suplimentare peste 40 de ore pe săptămână plătite +35%

  • Fara rata de varsta!
  • Plăți în sistem - săptămânal

  • Se lucreaza de luni pana vineri cu posibilitatea de a lucra suplimentar si sambata

  • Ajutor în organizarea unei călătorii din RO în NL
  • Angajare legală în condiții olandeze

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, diverse locatii

  • Categorie

  • Disponibil de la

    2023-03-29