Muncitor productie iarba artificiala - Condor Grass

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru un loc de muncă într-o companie producătoare de covoare pentru postul: angajat producție iarbă artificială.

Responsabilitățile postului: angajatul este responsabil pentru întreaga producție de iarbă artificială de la pregătirea firelor speciale (tăierea și îmbinarea firelor, înlocuirea bobinei, verificarea alimentării cu fire la mașină), ajustarea valorilor caracteristice a acestora, conectarea și crearea covoare cu iarba, taierea marginilor rogojinii sau rulourilor, transferul produselor gata preparate sau stivuirea marfurilor pe paleti prin etichetare si control al calitatii.

Este important să se mențină standardele de igienă și sănătate și siguranță în incinta fabricii, se recomandă îmbrăcăminte confortabilă și pantofi de lucru de protecție sunt obligatori

Cerințe

  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel comunicativ B1/B2

  • Permis de conducere B
  • Experiența de producție este binevenită

  • Motivația și capacitatea de a lucra în echipă

  • Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă mai lungă

  • Nu există contraindicații pentru a efectua munca fizică

  • CV (ca atasament in formularul de cerere)

noi oferim

  • Cazare
  • asigurare NL

  • Serviciu (îngrijirea rezidenților romani)

  • Acces gratuit la serviciu cu mașina companiei

  • Plăți în sistem - săptămânal

  • Tariful depinde de vârstă: 18 ani - 9,63 EUR brut/h
                                           19 ani - 10,78 EUR brut/h
                                           20 ani - 12,32 EUR brut/h
                                           21 ani - 15,40 EUR brut/h

  • Indemnizație de schimb
  • Lucru în sistem cu 3 schimburi: 07:00-15:00, 15:00-23:00, 01:00-7:00

  • Ajutor în organizarea unei călătorii din RO în NL
  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Hasselt

  • Categorie

  • Disponibil de la

    2023-04-18