Lucrător în producția de hrană pentru animale de companie - Saturn

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru muncă într-o companie producătoare de hrană pentru animale pentru postul de: muncitor producție.

La Saturn, avem trei departamente diferite în care poți lucra liber:
• VS - lucrezi împreună cu colegii tăi pentru a împacheta conserve gata preparate
și ambalaje pentru hrana animalelor. La locul de muncă, ești responsabil pentru linia ta de producție.
• Etichetarea EV și pregătirea comenzilor. • VVB - pe banda transportoare
vor fi așezate bucăți de carne congelate cu o greutate de aproximativ 20-25 kg .
Blocurile de carne congelată sunt dimensionate și dezghețate la mașină. După aceea,
se adaugă bulion, morcovi și mazăre pentru a-l face să mirosească și să aibă gust bun
pentru animale.

Este important să se mențină standardele de igienă și sănătate și siguranță în incinta fabricii, se recomandă îmbrăcăminte confortabilă și pantofi de lucru de protecție sunt obligatorii.

Cerințe

  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel comunicativ B1/B2

  • Permis de conducere B
  • Experiența de producție este binevenită

  • Motivația și capacitatea de a lucra în echipă

  • Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă mai lungă

  • Nu există contraindicații pentru a efectua munca fizică

  • CV (ca atasament in formularul de cerere)

noi oferim

  • Cazare
  • asigurare NL

  • Serviciu (îngrijirea rezidenților romani)

  • Acces gratuit la serviciu cu mașina companiei

  • Supliment sofer auto de companie   10 euro  pe saptamana
  • Plăți în sistem - săptămânal

  • Tariful este de 12,61 + indemnizații de tură

  • Lucrați în 3 schimburi de luni până vineri de la 07:00 la 15:00,

    15:00 - 23:00, 23:00 - 07:00 (turul de noapte începe duminică și se termină joi)

  • indemnizații de schimb; tura de dimineata si dupa-amiaza 15%, tura de noapte 25%

  • Ajutor în organizarea unei călătorii din RO în NL

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp

 Oferta de munca temporara

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Hattem

  • Categorie

  • Disponibil de la

    2023-06-26