Muncitor în abator de porc

Descrierea postului

În prezent, pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru muncă într-o fabrică de prelucrare a cărnii pentru postul: Angajat tăiat carne de porc.

Persoana în această poziție este responsabilă pentru toate aspectele operațiunii de tăiere a cărnii. Tăierea cărnii calde și reci. Tăierea, dezosarea sau tocarea bucăților de carne, inclusiv pregătirea comenzilor după specificațiile clienților.
Măcelarii tăiați și tăiați carnea din bucăți mai mari, în vrac, pentru fripturi, cotlete, fripturi și alte bucăți.
Cuțitele folosesc echipamente precum cuțite, mașini de tocat și ferăstraie pentru carne.
La locul de muncă, este obligatoriu să se respecte standardele sanitare atunci când se lucrează și se curăță echipamentele, blaturile și zonele de lucru pentru a preveni contaminarea cărnii.

Cerințe

  • Experienta in taierea carnii/manuirea cutitelor;

  • Bune abilități de cuțit;

  • Bună comunicare și lucru în echipă;

  • Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă mai lungă;

  • Nu există contraindicații pentru a efectua munca fizică;

  • CV (ca atasament in formularul de cerere).

noi oferim

  • Cazare;
  • asigurare NL;

  • Serviciu (îngrijirea rezidenților romăni);

  • Lucrez in sistem 1 schimb, program de lucru: 6:00-15:00;

  • Tarif  11,16 EUR brut/h + 0,98 EUR brut/h ADV = total 12,14 EUR brut/h;
  • Plăți săptămânale;

  • Naveta la serviciu cu mașina sau cu bicicleta;

  • Ajutor în organizarea unei călătorii din RO în NL;

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Zevenaar

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2023-05-18