Muncitor în producție - Beneluxvet

Descrierea postului

Pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: muncitor în producție.

Munca constă în reciclarea uleiului uzat. Mutarea și sifonarea butoaielor de petrol.

Sarcinile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Cazare contra cost;
  • Limba engleză - nivel intermediar (A1);

  • Permis auto;

  • Motivație și capacitatea de a lucra în echipă;

  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru muncă fizică;

  • CV (atașat la formularul de înregistrare sau pe adresa de email: recrutare@wiatrak-jobs.ro).

noi oferim

  • Asigurare de sănătate contra cost;

  • Salariu: 13,27 EUR brut/h;

  • Se lucrează în două schimburi;
  • Plata se efectuează o dată la 4 săptămâni cu posibilitatea de a primi 50% avans în fiecare săptămână;

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Dronten

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2024-04-19