Lucrător producție - Daklapack Europe

Descrierea postului

Pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru postul de: Lucrător în producție.

Munca constă în ambalarea produselor în cutii și plasarea lor pe paleți. Se lucrează în interior.

Sarcinile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Permis auto;
  • Limba engleză - nivel intermediar A2/B1;

  • Motivație și capacitatea de a lucra în echipă;

  • Certificare motostivuitor
  • Candidatul să nu aibă contraindicații pentru muncă fizică;

  • CV (atașat la formularul de înregistrare sau pe adresa de email: recrutare@wiatrak-jobs.ro).

noi oferim

  • Asigurare de sănătate contra cost;

  • Cazare contra cost;
  • Salariu: 13,27 EUR brut/h+ bonus de tura  ;

  • Plata se efectuează o dată la 4 săptămâni cu posibilitatea de a primi 50% avans în fiecare săptămână;

  • Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda, Lelystad

  • Categorie

  • Disponibil de la

    2024-04-26