Sofer stivuitoris -Paleți-Flexpal

Sofer stivuitorist -Paleți-Flexpal

Descrierea postului

Pentru clientul nostru din Olanda, recrutăm candidați pentru funcția de: Operator motostivuitor/stivuitor, preluarea comenzilor, colectarea comenzilor primite cu scanner din locații înalte.

 In general muncă de depozit.

 Sarcinile angajatului includ, de asemenea, asigurarea siguranței și menținerea ordinii la locul de muncă.

Cerințe

  • Limba engleză - nivel intermediar ( B1);

  • Capacitate de a lucra la 7grade
  • Permis auto
  • Experiența într-o poziție similară - este binevenită;

  • Certificatul de OPT ;
  • Motivație și capacitate de a lucra în echipă;

  • Candidatul trebuie să nu aibă contraindicații pentru munca fizică;

  • Candidații cu cazare privată sunt bineveniți;
  • CV - atașat la formularul de cerere sau pe e-mail address:  recrutare@wiatrak-job

noi oferim

Contract de muncă olandez; Salariu orar 14€-16 euro burt /oră ;

40 și mai mult de ore de lucru pe săptămână;

Asiguram cazare (daca este necesar) -130 euro/săptămână ;

Salariu saptamanal ;

Vehicul la/de la locul de muncă.

  • aplica
  • La locul de muncă

    Olanda,Maurik

  • Categorie

    Producție

  • Disponibil de la

    2024-07-22